Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
w Łodzi

  

Przedszkolaki w sali podczas prezentacji multimedialnej o środowisku.
12 czerwiec 2023
W dniu 12 czerwca 2023 r. Inspektorzy WIOŚ w Łodzi, Delegatury w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadzili zajęcia edukacyjne dotyczące ochrony środowiska w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach.


Pogorzelisko na składowisku odpadów.  W tle wóz strażacki.
9 czerwiec 2023
W nocy z 6 na 7 czerwca 2023 r. miał miejsce pożar na składowisku odpadów innych niż niebezpieczne zlokalizowanym w miejscowości Lubochnia-Górki w powiecie tomaszowskim.


Dzieci z Inspektorem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska podczas zabaw edukacyjny na korytarzu szkolnym.
7 czerwiec 2023
Z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska przypadającego 5 czerwca inspektorzy WIOŚ w Łodzi, Delegatury w Skierniewicach w dniu 6 czerwca 2023 r. spotkali się z uczniami klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 4 w Skierniewicach i przeprowadzili zajęcia edukacyjne o tematyce środowiskowej.


Naczepa z odsłoniętą plandeką. Na naczepie pełne, białe worki typu big bag.
5 czerwiec 2023
W dniu 5 czerwca 2023 r. WIOŚ w Łodzi otrzymał zgłoszenie od Inspekcji Transportu Drogowego dotyczące podejrzenia nielegalnego, międzynarodowego transportu odpadów zatrzymanego w Puncie Poboru Opłat Łódź Południe na drodze ekspresowej S8.


Uczniowie Szkoły Podstawowej numer 101 w Łodzi w sali Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego podczas zajęć edukacyjnych prowadzonych przez Inspektora Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.
2 czerwiec 2023
W ramach obchodów Dnia Dziecka w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi inspektorzy WIOŚ w Łodzi przeprowadzili zajęcia edukacyjne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 101 w Łodzi.


Inspektor Ochrony Środowiska wraz ze strażakiem w trakcie czynności służbowych. W tle wóz strażacki, budynki przemysłowe oraz odpady w beczkach i mauzerach.
29 maj 2023
W dniu 27 maja 2023 r. (sobota) inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi, Delegatury w Skierniewicach przeprowadzili oględziny w miejscowości Łanięta (powiat kutnowski) w związku ze zgłoszeniem pożaru odpadów, znajdujących się w ww. lokalizacji.


Inspektor Ochrony Środowiska z funkcjonariuszem Służby Celno - Skarbowej podczas czynności kontrolnych samochodu przewożącego odpady.
29 maj 2023
W dniach od 23 do 25 maja 2023 r. inspektorzy WIOŚ w Łodzi wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej oraz Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili czynności kontrolne mające na celu zapobieganie nielegalnym transportom odpadów.


Inspektor Inspekcji Ochrony Środowiska na tle pogorzeliska.
25 maj 2023
W dniu 24 maja 2023 r. miał miejsce pożar hali produkcyjnej w Kutnie przy ul. Sklęczkowskiej. Pożar objął powierzchnię ok. 1500 m2, na której magazynowane były substancje palne, w tym rozpuszczalniki.


Na boisku szkolnym Inspektorzy Ochrony Środowiska mierzą poziom hałasu krzyczących dzieci.
19 maj 2023
Inspektorzy WIOŚ w Łodzi, Delegatury w Sieradzu 12 maja 2023 r. przeprowadzili w Szkole Podstawowej Gminy Sieradz im. Jana Pawła II w Sieradzu zajęcia dydaktyczne o tematyce związanej z ochroną środowiska i gospodarką odpadami. Zajęcia odbyły się w związku z obchodzonym 11 maja ŚWIATOWYM DNIEM BEZ ŚMIECENIA.


Inspektor WIOŚ w Łodzi na tle strażaków dogaszających palące się opony
11 maj 2023
W dniu 10 maja 2023 r. do Delegatury w Skierniewicach WIOŚ w Łodzi wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru opon na terenie Skierniewic.


Do góry

{registry}

Stopka

Zamknij