Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
w Łodzi

Wybierz zakres:  
22 czerwiec 2021
Widzisz wysypisko śmieci w pobliskim lesie, a może nagły wzrost ilości transportów ciężarowych jakie zaczęły przyjeżdżać na teren nieruchomości położonych z dala od gęstej zabudowy mieszkalnej, w okolicy lasów, miejsc rzadko uczęszczanych i nieużytkowanych terenów przemysłowych oraz pojawienie się na ich ternie różnego rodzaju beczek i pojemników zgłoś to Inspekcji Ochrony Środowiska.

Zdjęcie do aktualności: Pożar odpadów w m. Wola Łaska (gm. Łask)
16 czerwiec 2021
W związku z pożarem odpadów na terenie podmiotu prowadzącego działalność polegającą na zbieraniu i przetwarzaniu odpadów w miejscowości Wola Łaska (gm. Łask), który miał miejsce w dniu 15 czerwca 2021 r. inspektorzy Delegatury w Sieradzu Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi niezwłocznie podjęli czynności w terenie. Ustalono, że pożar objął odpady z tworzyw sztucznych przeznaczone do przetworzenia.


Zdjęcie do aktualności: Odpady niebezpieczne w Pabianicach
15 czerwiec 2021
W dniu 9 czerwca 2021 r inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi podjęli czynności w terenie pod adresem Pabianice ul. Partyzancka 60.


Zdjęcie do aktualności: Rażące naruszenia na składowisku odpadów w ...
8 czerwiec 2021
W dniu 12 maja br. Inspektorzy Delegatury w Sieradzu Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi rozpoczęli kontrolę składowiska odpadów w m. Mostki gm. Zduńska Wola. Przeprowadzone czynności wykazały szereg naruszeń w zakresie gospodarki odpadami, w tym składowanie odpadów łatwopalnych, niespełniających kryteriów dopuszczenia do składowania na składowisku odpadów.


Do góry

{registry}

Stopka

Zamknij