Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
w Łodzi

  

Symbol kontaktu telefonicznego i elektronicznego
1 marzec 2024
W związku z przerwą w dostawie prądu zaplanowaną przez PGE Dystrybucja w dniu dzisiejszym (1.03.2024 r.) w godz. 12:00-16:00 na części obszaru miasta Sieradz kontakt telefoniczny w tych godzinach z tamtejszą delegaturą WIOŚ w Łodzi będzie możliwy pod numerem telefonu 721 810 174.


oferta pracy Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi
1 marzec 2024
UWAGA! Praca w służbie cywilnej


Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego i WIOŚ podczas wspólnie wykonywanych czynności kontrolnych
22 luty 2024
W dniach od 20 do 22 lutego 2024 r. inspektorzy WIOŚ w Łodzi wspólnie
z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego oraz Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili działania w ramach akcji Nielegalne odpady 2024.


Inspektor ochrony środowiska  przed  hałdą niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych
21 luty 2024
W związku ze zgłoszeniem dotyczącym przywożenia na teren wyrobiska poeksploatacyjnego złoża kruszywa naturalnego na terenie gminy Słupia
(pow. skierniewicki) m.in. odpadów komunalnych – inspektorzy WIOŚ w Łodzi, Delegatury w Skierniewicach kontynuują postępowanie kontrolne wobec spółki posiadającej zezwolenie na przetwarzanie odpadów w procesie rekultywacji wyrobiska.


20 luty 2024
19 lutego 2024 r. w godzinach popołudniowych inspektorzy WIOŚ w Łodzi, Delegatury w Sieradzu podjęli działania w terenie, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym nielegalnego magazynowania odpadów na terenie Sieradza.


Informacje o dniu służby cywilnej
19 luty 2024
17 lutego w rocznicę uchwalenia w 1922 r. przez Sejm II Rzeczypospolitej ustawy o państwowej służbie cywilnej przypada Dzień Służby Cywilnej.


Pan Adrian Stępolwski odznaczony Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę z  Łódzkim Wojewódzkim Inspektorem ochrony Środowiska w Łodzi Panem Dominikiem Przelazłym w Dużej Sali Obrad Rady Miasta
16 luty 2024
W dniu 16 lutego 2024 roku z okazji Dnia Służby Cywilnej na zaproszenie Wojewody Łódzkiego Pani Doroty Ryl pracownicy WIOŚ w Łodzi wzięli udział
w przygotowanej uroczystości.


porzucony kanister wraz z porzuconą folią
14 luty 2024
W związku z otrzymanym zgłoszeniem dotyczącym porzucenia odpadów w miejscowości Wołucza, gm. Rawa Mazowiecka Inspektorzy WIOŚ w Łodzi, Delegatury w Skierniewicach w dniu 12 lutego 2024 r. podjęli czynności służbowe.


na hałdzie widoczne odpady komunalne, przysypane ziemią
9 luty 2024
W związku ze skargą na przywożenie na teren wyrobiska poeksploatacyjnego złoża kruszywa naturalnego na terenie gminy Słupia (pow. skierniewicki) odpadów komunalnych, Inspektorzy WIOŚ w Łodzi, Delegatury w Skierniewicach 9 lutego 2024 r. przeprowadzili czynności kontrolne.


Kolaż zdjęć przestawiający inspektorów WIOŚ i funkcjonariuszy ITD oraz policzy w trakcie czynności kontrolnych pojazdów w ramach akcji Nielegalne Odpady
2 luty 2024
W 2023 roku WIOŚ w Łodzi wspólnie z Wojewódzkim Inspektoratem Transportu Drogowego w Łodzi, Krajową Administracją Skarbową oraz Policją przeprowadził 45 akcji kontroli transportów odpadów. Inspektorzy WIOŚ w Łodzi oraz Delegatur w Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu oraz Skierniewicach skontrolowali łącznie 308 pojazdów. W następstwie przeprowadzonych kontroli ujawniono 2 przypadki naruszenia przepisów dotyczących transportu odpadów.


Do góry

{registry}

Stopka

Zamknij