Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi

Wyszukiwarka

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do wersji  kontrastowej serwisu

Menu główne

Monitoring powietrza
Łódź, Gdańska 16
PM10 (pył): 19 [µg/m3]   /   Ozon: 98 [µg/m3]   /   NO2: 5.8 [µg/m3]


Monitoring powietrza
Łódź, Czernika 1/3
PM10 (pył): 9 [µg/m3]   /   Ozon: 105.8 [µg/m3]   /   NO2: 3.4 [µg/m3]


Monitoring powietrza
Piotrków Tryb., Krak. Przedmieście 13
PM10 (pył): 15 [µg/m3]   /   Ozon: 99.6 [µg/m3]   /   NO2: 7.9 [µg/m3]


 
Przejdź do: Elektroniczna skrzynka podawczaPrzejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Wybierz zakres:  
23 maj 2019
Ministerstwo Zdrowia wraz z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w ramach projektu udostępniło usługę dla obywateli – Internetowe Konto Pacjenta (IKP).

23 maj 2019
Nadleśnictwo Piotrków zawiadamia o podjęciu decyzji w sprawie wykonania dodatkowego , naziemnego, chemicznego zabiegu ratowniczego w drzewostanach Lasów Państwowych , ze względu na zagrażającą trwałości lasu obecność i masowy pojaw chrabąszcza majowego i kasztanowca na terenach zarządzanych przez Nadleśnictwo Piotrków, położonych w leśnictwach Grzegorzówka, okolice wsi Łęczno i Przygłów okolice wsi Łazy Dąbrówka.

20 maj 2019
Nadleśnictwo Kolumna zawiadamia o podjęciu decyzji w sprawie wykonania chemicznego zabiegu ratowniczego w drzewostanach w zarządzie Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe Nadleśnictwa Kolumna oraz lasów nie stanowiących własności Skarbu Państwa ze względu na zagrażającą trwałości lasu obecność larw brudnicy mniszki na terenach wchodzących w skład Nadleśnictwa Kolumna stanowiących oddziały zaznaczone na załączonej mapie i położonych w zasięgu terytorialnym gmin Sieradz i Zduńska Wola.

13 maj 2019
Nadleśnictwo Piotrków zawiadamia o podjęciu decyzji w sprawie wykonania naziemnego chemicznego zabiegu ratowniczego w drzewostanach Lasów Państwowych ze względu na zagrażającą trwałości lasu obecność i masowy pojaw chrabąszcza majowego i kasztanowca na terenach zarządzanych przez Nadleśnictwo Piotrków.

7 maj 2019
Nadleśnictwo Wieluń zawiadamia o podjęciu decyzji w sprawie wykonania naziemnego chemicznego zabiegu ratowniczego w drzewostanach Lasów Państwowych ze względu na zagrażającą trwałości lasu obecność chrabąszczowatych na terenach wchodzących w skład Nadleśnictwa Wieluń, stanowiących oddziały zaznaczone na załączonej mapie obwódką i położonych w zasięgu terytorialnym gmin:Wierzchlas, Działoszyn - ob. Wiejski.

7 maj 2019
Nadleśnictwo Złoczew zawiadamia o podjęciu decyzji w sprawie wykonania naziemnego chemicznego zabiegu ratowniczego w drzewostanach Lasów Państwowych ze względu na zagrażającą trwałości lasu obecność larw osnui gwiaździstej oraz gąsienic brudnicy mniszki na terenach wchodzących w skład Nadleśnictwa Złoczew, stanowiących oddziały zaznaczone na załączonej mapie obwódką i położonych w zasięgu terytorialnym gmin: Błaszki, Brąszewice, Brzeźnio, Klonowa, Ostrówek, Sieradz i Złoczew.

6 maj 2019
Nadleśnictwo Poddębice zawiadamia o podjęciu decyzji w sprawie wykonania chemicznego zabiegu ratowniczego w drzewostanach Lasów Państwowych oraz w lasach nie stanowiących własności Skarbu Państwa wykazujących zagrażającą trwałości lasu obecność strzygoni choinówki i brudnicy mniszki. Zabieg wykonany zostanie zgodnie z załączoną mapą oraz zestawieniem gruntów położonych w zasięgu terytorialnym gmin Poddębice, Pęczniew, Zadzim, Warta, Sieradz, Szadek.

6 maj 2019
Nadleśnictwo Smardzewice zawiadamia o podjęciu decyzji w sprawie wykonania naziemnego chemicznego zabiegu ratowniczego w drzewostanach Lasów Państwowych ze względu na zagrażającą trwałości lasu obecność chrabąszcza majowego i chrabąszcza kasztanowca na terenach wchodzących w skład Nadleśnictwa Smardzewice, stanowiących obszary zaznaczone na załączonych mapach kolorem zielonym i położonych w zasięgu terytorialnym gmin: Aleksandrów, Mniszków, Opoczno, Sławno, Sulejów, Tomaszów Mazowiecki, Wolbórz.

Do góry

{registry}

Przejdź do: Norway GrantsPrzejdź do: GIOŚ Portal o jakości powietrza

Menu dolne

Zamknij