Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi - Wersja kontrastowa


Menu główne

Monitoring powietrza
Łódź, Gdańska 16
PM10 (pył): b.d. [µg/m3]   /   Ozon: b.d. [µg/m3]   /   NO2: b.d. [µg/m3]


Monitoring powietrza
Łódź, Czernika 1/3
PM10 (pył): b.d. [µg/m3]   /   Ozon: b.d. [µg/m3]   /   NO2: b.d. [µg/m3]


Monitoring powietrza
Piotrków Tryb., Krak. Przedmieście 13
PM10 (pył): b.d. [µg/m3]   /   Ozon: b.d. [µg/m3]   /   NO2: b.d. [µg/m3]


 
Przejdź do: Elektroniczna skrzynka podawczaPrzejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej
Ikony

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

  

Zanieczyszczona woda w rzece o czerwonym  zabarwieniu
4 październik 2022
W związku ze zgłoszeniem dotyczącym zanieczyszczenia rzek Augustówki i Olechówki w dniu 2 października 2022 r. inspektorzy WIOŚ w Łodzi, Państwowa Straż Pożarna oraz Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi podjęli czynności w terenie. Stwierdzono, że woda w rzekach ma intensywne czerwone zabarwienie i jest klarowna.


Inspektorzy WIOŚ podczas wykonywania czynności kontrolnych
4 październik 2022
W dniu 29 września 2022 r. inspektorzy WIOŚ w Łodzi wspólnie z inspektorami Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili czynności kontrolne w ramach akcji „Nielegalne odpady 2022”.


Beczki z odpadami
19 wrzesień 2022
W dniu 16 września 2022 r. inspektorzy WIOŚ w Łodzi, wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy, ujawnili nagromadzenie ok. 350 beczek z odpadami w budynku na terenie miejscowości Topola Królewska w powiecie łęczyckim.


Kontrola samochodu przewożącego odpady
16 wrzesień 2022
W dniach 13 i 14 września 2022r. inspektorzy WIOŚ w Łodzi oraz funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili wspólne działania w ramach akcji NIELEGALNE ODPADY.


Inspektor Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi podczas wykonywania czynności kontrolnych
25 sierpień 2022
W dniu 25 sierpnia 2022 r. inspektorzy WIOŚ w Łodzi wraz z Inspektorami Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi przeprowadzili wspólne czynności polegające na kontrolach transportów odpadów.


Widok wody w stawie Nad Jasieniem
24 sierpień 2022
Centralne Laboratorium Badawcze Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadziło badania prób wody, pobranych w dniu 16 sierpnia 2022 r. z rzeki Jasień oraz stawu zlokalizowanego w parku „Nad Jasieniem”


Wnętrze naczepy tira wypełnionej odpadami
22 sierpień 2022
W dniach 18 oraz 19 sierpnia 2022 r. inspektorzy WIOŚ w Łodzi oraz Delegatury w Skierniewicach wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili czynności polegające na kontroli transportów odpadów.


Widok zanieczyszczonej wody w stawie
19 sierpień 2022
16 sierpnia do WIOŚ w Łodzi wpłynęło zgłoszenie dotyczące podejrzenia zanieczyszczenia stawu w parku „Nad Jasieniem” w Łodzi.


Widok rzeki Ner z mostu w Poddębicach
18 sierpień 2022
W związku ze sprawą śniętych ryb w rzece Ner na terenie powiatów poddębickiego oraz łęczyckiego, w ostatnich dniach prowadzone były działania służb, w tym Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi, koordynowane przez Wojewodę Łódzkiego, który zwołał Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego.


9 sierpień 2022
W dniu 4 sierpnia 2022 r. Andrzej Długołęcki Łódzki Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska w Łodzi, Andrzej Pasternak Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Łodzi i gen. bryg. Robert Bagdan Komendant Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej w Warszawie podpisali w siedzibie WIOŚ w Łodzi porozumienie o współdziałaniu w zakresie transgranicznego przemieszczania odpadów.


Do góry

{registry}

Przejdź do: Norway Grants

Menu dolne

Zamknij