Ogłoszenie o przetargu publicznym na sprzedaż samochodu 19.11.2025 r.
- O inspektoracie
- Zamówienia Publiczne
- Zbędne lub zużyte składniki majątku
- Praca w WIOŚ
- Praktyki
- Rejestry i wykazy
- Informacja o zasadach umożliwiających przypisanie przedsiębiorców do właściwej dla nich kategorii ryzyka
- Ponowne wykorzystanie informacji sektora publicznego
- Redakcja
- Rejestr zmian
- Instrukcja obsługi
Pliki do pobrania:
- Ogłoszenie o przetargu publicznym na sprzedaż samochodu osobowego (PDF, 0.17 MB, ilość pobrań: 222)
- Załącznik 1 Formularz ofertowy (DOCX, 0.02 MB, ilość pobrań: 166)
- Załącznik 2 Umowa sprzedaży (DOC, 0.04 MB, ilość pobrań: 152)
- Załącznik 3 Wykaz zbędnych składników rzeczowych majątku ruchomego WIOŚ w Łodzi i delegaturach (XLSX, 0.01 MB, ilość pobrań: 186)
- Klauzula RODO (DOCX, 0.03 MB, ilość pobrań: 209)
- Zdjęcie 1 (JPG, 0.09 MB, ilość pobrań: 281)
- Zdjęcie 2 (JPG, 0.11 MB, ilość pobrań: 329)
- Zdjęcie 3 (JPG, 0.11 MB, ilość pobrań: 270)
- Zdjęcie 4 (JPG, 0.29 MB, ilość pobrań: 262)
- Zdjęcie 5 (JPG, 0.11 MB, ilość pobrań: 295)
- Zdjęcie 6 (JPG, 0.09 MB, ilość pobrań: 282)
- Zdjęcie 7 (JPG, 0.09 MB, ilość pobrań: 274)
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator 1 (2025-11-19 10:20:06)
Informację zmodyfikował(a): Administrator 1 (2025-11-19 10:24:08)
Liczba odwiedzin: 487
Informację wprowadził(a): Administrator 1 (2025-11-19 10:20:06)
Informację zmodyfikował(a): Administrator 1 (2025-11-19 10:24:08)
Liczba odwiedzin: 487
Stopka
Kontakt
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi
ul. Lipowa 16, 90-743 Łódź
tel.: 42 633-33-43
fax: 42 633-33-33
e-mail: sekretariat@wios.lodz.pl
ul. Lipowa 16, 90-743 Łódź
tel.: 42 633-33-43
fax: 42 633-33-33
e-mail: sekretariat@wios.lodz.pl
Rzecznik Prasowy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi
Katarzyna Trojak-Danych
tel: 721 810 164
e-mail: rzecznik@wios.lodz.pl
Katarzyna Trojak-Danych
tel: 721 810 164
e-mail: rzecznik@wios.lodz.pl
Na skróty
- Mapa serwisu
- Polityka Prywatności
- Rejestr zmian
- Data aktualizacji: 4 wrzesień 2026
- Licznik odwiedzin: 2454461

