Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi

35-lecie
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
w Łodzi

11 maj 2026
11 maja obchodzimy Dzień Bez Śmiecenia – to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie, jak codzienne wybory wpływają na środowisko.
Segregacja odpadów, ograniczanie plastiku i odpowiedzialne korzystanie z zasobów to małe działania, które mają wielkie znaczenie.
Nie śmiećmy – zmieniajmy nawyki na lepsze każdego dnia!

Do góry

{registry}

Stopka

Zamknij